Výhry na Slavii

26.04. Starší dorost navázal na vítězství v týdnu, kdy vyhrál nad SKP a na půdě budějcké Slavie vyhrál 3:1. Radovali se i mladší dorostenci, kteří zvítězili 3:2.

Slavia ČB - Čtyři Dvory 1:3

Ve středečním zápase se zranil Michal Rachač, který tak proti Slavii nenastoupil, stejně jako Honza Švec. Připravený byl však Vojta Vejvar. Začátek utkání byl od nás trochu opatrný, ale přesto jsme se dostali do vedení, když odražený míč krásně uklidil do sítě Martin Volf - 0:1. Soupeř pak začal více hrát na své rychlé útočné hráče a dělalo nám to problémy. Okolo 20. minuty jsme pak zahrávali roh, po kterým však založili domácí protiútok a vyrovnali - 1:1. To nás jakoby nastartovalo a díky dobrému fotbalu jsme si vytvářeli šance, které jsme však zahazovali. Nastřelili jsme dvě tyče, ale gól do poločasu nedali. Slavia se dostávala k našemu vápnu hlavně díky brejkům.

Druhá půle byla podobná jako první, jen s tím rozdílem, že jsme konečně dali góly a rozhodli  tak o vítězství 3:1. Do vedení nás dostal nejprve Lukáš Weiss a o třetí branku se postaral z přímé kopu Zdeněk Kuna - 1:3. Domácí pak měli své šance, které však pochytal Roman Vosejpka a z těžkého utkání bereme výhru.

Sestava: Vosejpka - Matušek, Vajo, Mentlík, Pecha - Leiš, Slepička, Kuna, Volf - Vejvar, Weiss.
Střídali: Nečekal, Humler, Prokop, Zeman.

Góly: Volf, Weiss, Kuna

Slavia ČB - Čtyři Dvory 2:3

Góly: Prokop, Nečekal, Leiš