Vydřená domácí vítězství

28.09. Na Sídlisko přijela budějcká Slavia a starší dorost byl před zápasem favoritem. Tuto úlohu nakonec splnil, když vyhrál nejtěsnějším rozdílem 1:0. Mladší dorostenci rozhodli o své výhře již v poločase, na konci se však museli o výsledek strachovat, vyhráli 3:2.

Čtyři Dvory - Slavia ČB 1:0

Do utkání nebyl připraven zraněný Tomáš Vajo, za kterého na pravém obránci nastoupil navrátilec do sestavy Tomáš Kovářík. V prvním poločase jsme se snažili hrát více fotbal než soupeř, ale byli z toho jen takové pološance. Až někdy ve 20. minutě jsme poprvé zahrozili z rohového kopu, když Zdeněk Kuna poslal svou hlavičku z gólové pozice jen nad bránu. O chvíli později už byl však přesnější a my vedli 1:0. Velkou šanci na vyrovnání měl soupeř po jednom z brejků, když se do centrovaného míče pěkně položil jeden z útočníků soupeře a trefil břevno.

Druhá půle pak byla z naší strany ještě horší, vlastně jsme si nepřihráli, soupeř také ne a byl z toho nekoukatelný fotbal. Šanci na zvýšení skóre měl David Mentlík, ale svou hlavičku namířil vedle tyče. Slavia tak žila až do poslední minuty a snažila se o vyrovnání. Vytvořila si i nějaký tlak, ale větší šanci si nevytvořila a my tak utrpěli vítězství 1:0.

Sestava: Vosejpka - Pecha, Švec, Mentlík, Kovářík - Volf (70' Humler), Slepička, Kuna, Rachač - Weiss, Vejvar (86' Zeman).
Připraveni: Matušek a náhradní brankař Souhrada.

Góly: 35' Kuna

Čtyři Dvory - Slavia ČB 3:2

Mladší dorostenci měli kompletní sestavu a proti Slavii byli také papírovým favoritem. O své výhře rozhodli již v prvním poločase, který vyhráli 3:0 a mohlo to být i více, nebýt zahozených šancí. Ve druhé půli však soupeř snížil na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat už nedokázal.

Sestava: Souhrada - Kefurt, Leiš, Sobolík, Matušek - Nečekal, Volf, Klíma, Štrunc - Maurer, Prokop.
Střídali: Čermák, Dimitrov.

Góly: Prokop, Maurer, Dimitrov