Ve Strakonicích neúspěšně

23.05. Zápas dvou rozdílných poločasů odehrál starší dorost, který v tom druhém dostal tři góly a odjíždí s prohrou 1:3. Mladší dorostenci získali bod za porážku na penalty a udrželi tak první místo.

Junior Strakonice - Čtyři Dvory 3:1

Kvůli zranění nehráli čtyři hráči ze základní sestavy, a tak musel být starší dorost doplněn opět mladšími hráči. Jako první zahrozili domácí, ale útočník tváří v tvář Romanu Vosejpkovi mířil vedle. Poté jsme se ozvali i my a začali jsme být aktivnější. Nejdříve si pěkně míč patou zpracoval ve vápně Lukáš Weiss, ale brankaře už nepřekonal. Šanci pak měl i Lukáš Nečekal, který však trefil pouze boční síť. Sám před brankařem ještě jednou neuspěl Weiss a pak mohl dát krásný gól Zdeněk Kuna, ale jeho střela trefila bohužel břevno. Opět se nám nedařilo dát gól a poločas tak skončil 0:0.

Druhá půle už góly přinesla. Poprvé jsme inkasovali hned ve 47. minutě, když nám soupeř dal gól po centru hlavou - 1:0. Vyrovnat jsme mohli chvíli na to, ale tečovaný centr Weisse trefil opět jenom břevno. S gólem tak opět přišli domácí a bylo to už o dvě branky - 2:0. Úplně jsme opět vypadli ze hry a soupeř několikrát zahrozil. Navíc Strakonice ze svých příležitostí vytěžily maximum, když přidaly i třetí gól - 3:0. V závěru pak jen snížil po rohu Zdeněk Kuna - 3:1. Tímto výsledkem skončilo i celé utkání a potvrdili jsme tak, že se nám opravdu nedaří.

Sestava: Vosejpka - Matušek, Švec, Mentlík, Kefurt - Volf (68' Prokop), Kuna, Slepička, Leiš - Weiss (72' Klíma), Nečekal (76' Zeman).
Připraveni: Dimitrov a náhradní brankař Souhrada.

Góly: 86' Kuna

Junior Strakonice - Čtyři Dvory 3:2 po penaltách

Mladší dorostenci po delší době nastoupili v plné sestavě, ale rovnou pět hráčů mělo už jeden zápas za sebou. Strakonice vedly už o dvě branky, ale Lukáš Nečekal snížil a v poslední minutě po tlaku vyrovnal krásnou střelou z rohu vápna Dominik Sobolík - 2:2. Šlo se do penalt, ve kterých byli úspěšnější domácí a náš náskok je už jen tak jednobodový.

Sestava: Souhrada - Matušek, Volf, Kefurt - Štrunc, Sobolík, Klíma, Leiš, Nečekal - Maurer, Prokop.
Střídali: Čermák, Dimitrov, Mareš.

Góly: Nečekal, Sobolík

Penaltu proměnili: Petr Štrunc, Martin Matušek, Filip Leiš. Neproměnili: Lukáš Nečekal, Martin Volf.