V Krumlově bodoval jen starší dorost

07.06. Po výhře v poháru nás čekalo předposlední kolo Krajského přeboru proti Českému Krumlovu. Starší dorost hrál o druhé místo a padl po penaltách 2:1. Mladší dorostenci měli ještě naději na první místo, ale opět prohráli.

Český Krumlov - Čtyři Dvory 1:1, 4:1 na penalty

Ve středečním utkání si zlomil nos David Mentlík a přidal se tak k dalším zraněným, kterých je více než dost. Opět tak museli hrát mladší dorostenci a šanci v základní sestavě tak dostal Láďa Zeman. Úvodní minuty byly z obou stran opatrné, Krumlov měl možná více ze hry, ale my jsme dobře bránili. Ve 12. minutě přišla dokonce první branka, když Lukáš Weiss postupoval sám na brankaře, udělal mu kličku a pak z úhlu zavěsil pod břevno - 0:1. Soupeř se pak snažil vyrovnat, ale proti byla naše pozorná obrana nebo Roman Vosejpka v bráně. Za nás zahrozil Zeman, s jeho tvrdou střelou z vápna si však domácí brankař poradil. Po první půli jsme tak mohli být spokojení.

Druhý poločas začal ve stejném tempu jako ten první. Krumlov měl hodně standardních situací a po jedné z nich, v 54. minutě vyrovnal na 1:1. Začínalo se tak prakticky odznova a bylo jasné, že další gól bude rozhodující. Příležitosti na to strhnout vítězství na svou stranu měli jak domací, tak i my. Za nás na malém vápně hlavičkoval Filip Leiš, vypadalo to na gól, ale míč šel nakonec mimo. Pak zkoušel přehazovat vyběhnutého Vosejpku jeden z útočících hráčů domácích, ale přestřelil. V 88. minutě pak měl velkou šanci Vítek Slepička, ale jeho střela mířila pouze do břevna a šlo se tak do penalt, ve kterých byl úspěšnější soupeř.

Sestava: Vosejpka - Matušek, Vajo, Kuna, Kefurt - Švec (64' Volf), Nečekal (81' Klíma), Slepička, Leiš - Zeman (78' Humler, 90' Štrunc), Weiss.
Připraven: náhradní brankař Souhrada.

Góly: 12' Weiss

Penaltu proměnil: Vítek Slepička, neproměnili: Tomáš Vajo a Zdeněk Kuna.

Český Krumlov - Čtyři Dvory 4:2

Přesně s jedenácti hráči přijeli mladší dorostenci bojovat o naději. Ovšem už po 16 minutách svítilo na ukazateli skóre 3:0. Ve druhém poločase jsme však zabrali a díky gólům Lukáše Nečekala to bylo v 65. minutě už jen o jeden gól. Snažili jsme se alespoň vyrovnat, ovšem domácí pak z brejku rozhodli a vyhráli 4:2. Polorozpadlý mladší dorost tak už jasně skončí na druhém místě tabulky.

Sestava: Souhrada - Matušek, Volf, Kefurt - Štrunc, Sobolík, Klíma, Leiš, Čermák - Nečekal, Dimitrov.

Góly: 2× Nečekal