V dohrávce uspěl jen mladší dorost

08.05. Neobvykle v pátek jsme odehráli dohrávku 16. kola ve Vodňanech, která přinesla staršímu dorostu pouze bod. Mladší dorostenci pak vyhráli s přehledem 5:0.

Vodňany - Čtyři Dvory 1:1, 3:1 na penalty

Do sestavy se vrátil Tomáš Vajo, chyběl Martin Volf a Michal Rachač. Větší komplikace však byla, že jsme museli hrát na občanky a ani jeden z našich brankařů ji neměl. Do brány tak musel jít David Mentlík. Zápas začal opatrně a ani jeden z týmů se nedostával k šancím. Od 18. minuty jsme však prohrávali, když záložník domácích vystřelil za vápnem přesně k tyči - 1:0. Ještě jednu velkou šanci měl soupeř, když útočník byl sám na penaltě, ale Mentlík si připsal výborný zákrok. Měli jsme trochu větší tlak, ale stále žádnou stoprocentní příležitost. Až ve 44. minutě si dobře pokryl míč Vojta Vejvar a byl ve vápně faulován. Z nařízené penalty se Zdeněk Kuna nemýlil - 1:1.

Ve druhé půli jsme chtěli výsledek strhnout na svou stranu, ale velké šance, které jsme si vytvořili většinou po centrech, jsme neproměnili. V závěru utkání pak ještě dvakrát zahrozili domácí, ale Mentlíka už také neprostřelili. Zápas tak skončil remízou 1:1 a na následné penalty jsme prohráli.

Sestava: Mentlík - Matušek, Vajo, Kuna, Pecha - Leiš, Švec, Slepička, Nečekal - Weiss (75' Maurer), Vejvar.
Připraven: Zeman

Góly: 44' Kuna z pen.

Penaltu proměnil: Vítek Slepička, neproměnili: Vojta Vejvar, Zdeněk Kuna

Vodňany - Čtyři Dvory 0:5

Mladším dorostencům chyběl vykartovaný Martin Volf, David Čermák a Dominik Sobolík. Proti soupeři, který je v tabulce hodně nízko, bylo jen otázkou času, kdy dáme první gól, který nás uklidní. Konečný výsledek zápasu byl 0:5.

Sestava: Souhrada - Matušek, Leiš, Kefurt, Štrunc, Klíma, Nečekal, Dimitrov, Mareš, Maurer, Prokop.
Lav: Havelka, Hora.

Góly: Maurer, Prokop, Nečekal, Dimitrov, Leiš