V Břilici padalo hodně branek

14.09. Starší dorostenci vyhráli i v pátém kole, když porazili Břilice v poměru 6:3. Mladší dorost si vedl ještě lépe a jeho vítězství je opět dvouciferné, když vyhrál 10:0. Ovšem přišel o Martina Matuška, který dostal červenou kartu.

Břilice - Čtyři Dvory 3:6

Na břilickém hřišti, které bylo i přes vydatný déšť ve výborném stavu, nastoupila stejná sestava jako proti Vodňanům. Po dvou minutách už jsme vedli, když se prosadil po individuální akci a přesném zakončení Vítek Slepička - 0:1. Vyrovnaní však přišlo hned o tři minuty později. Nedorozumění v obraně využil jeden z domácích hráčů, který přeloboval brankaře Romana Vosejpku - 1:1. Pak se hra na chvíli uklidnila a my měli stále více ze hry. Opět do vedení jsme se dostali okolo 20. minuty, když Zdeněk Kuna hodil míč z autového vhazování až do vápna, kde se nejlépe zorientoval Vojta Vejvar a prostřelil brankaře domácích - 1:2. Do poločasu jsme nakonec vedli o tři branky, když se ještě v tváří tvář brankaři prosadil Lukáš Weiss a z rohového kopu se trefil opět Vejvar - 1:4.

I ve druhé půli jsme nejprve začali střílet branky my. Po hlavičkované ve vápně trknul míč do sítě David Mentlík - 1:5. Poté přišly šance, které jsme nevyužili, ale podruhé zamířil přesně Weiss a bylo to 1:6. Zbývala asi půl hodina do konce a přestávali jsme hrát. Toho soupeř využil a z penalty snížil na 2:6. I poslední slovo měly Břilice, když stanovily konečné skóre na 3:6.

Sestava: Vosejpka - Pecha (75' Zeman), Švec, Mentlík, Vajo - Kovářík, Slepička, Kuna, Rachač - Weiss, Vejvar.
Připraveni: Volf, Matušek, Prokop a náhradní brankař Souhrada.

Góly: 2× Vejvar, 2× Weiss, Slepička, Mentlík.

Břilice - Čtyři Dvory 0:10

Za vydatného deště si pro ještě jasnější výhru došli mladší dorostenci. Ti už po několika minutách hry nikoho nenechali na pohybách, že z Břilice odjedou se třemi body a čekalo se spíše, kolik že nastřílí branek. Nakonec jich bylo deset a čtyřmi góly se blýskl Tomáš Prokop. Pět minut před koncem utkání však přišla nepříjemnost, když Martin Matušek dostal za oplácení červenou kartu.

Sestava: Souhrada - Kefurt, Leiš, Sobolík, Matušek - Nečekal, Volf, Klíma, Štrunc - Prokop, Maurer.
Střídali: Čermák, Dimitrov.

Góly: 4× Prokop, 2× Maurer, 2× Nečekal, Volf, Čermák.