Starší dorost úspěšný i proti Roudnému

24.08. První zápas nové sezóny na El Sídlisku a hned proti velmi silnému soupeři. I když starší dorost prohrával, dokázal skóre otočit a vyhrát 2:1. Mladší dorostenci poté ztratili bod, když jen remizovali 0:0 a vyhráli na pokutové kopy.

Čtyři Dvory - Malše Roudné 2:1

Stejná sestava jako proti Rudolfovu nastoupila i proti Roudnému, které bylo posíleno o hodně hráčů z ligového Dynama. První minuty jsme hráli ustrašeně a soupeř mohl klidně vést, ale selhal v koncovce. Od nějaké patnácté minuty jsme hru začali vyrovnávat a měli jsme i zejména po standartních situacích dobré příležitosti. Hrál se kvalitní, vyrovnaný fotbal a do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhá půle už gól přinesla a hned ve své první minutě, když se po hezké kombinaci dostal soupeř do vedení - 0:1. To nás však ještě více nakoplo a zmáčkli jsme soupeře na jeho polovinu. Měli jsmě několik šancí, jak vyrovnat a to se nám nakonec povedlo v 63. minutě, když Zdeněk Kuna střílel z přímého kopu, brankař míč vyrazil jen před sebe a pro dobíhajícího Davida Mentlíka už nebyl problém zakončit - 1:1. I nadále jsme hráli aktivně a deset minut na to už bylo skóre otočené. Kuna využil momentu překvapení a rychle hodil míč z autu do hry na nohu Mentlíka, který centroval do vápna, kde Tomáš Vajo dopíchl míč do sítě - 2:1. Zbývající minuty nás Roudné tlačilo, mělo hodně standartních situací, ale branku už vstřelit nedokázalo a my se tak radovali z cenného vítězství.

Góly: 63' Mentlík, 70' Vajo

Sestava: Vosejpka - Pecha, Švec, Mentlík, Vajo - Volf (86' Zeman), Slepička, Kuna, Rachač - Weiss (78' Humler), Vejvar (83' Matušek).
Připraveni: Maurer a náhradní brankař Souhrada.

Čtyři Dvory - Malše Roudné 0:0, 3:0np

Mladší dorostenci hráli oproti zápasu na Rudolfově v pozměněné sestavě. Soupeř hrál naopak celý zápas bez jednoho hráče, ale ani to nám nestačilo k tomu, abychom vstřelili gól. Nejblíže k tomu měl Denis Klíma, který však dvakrát selhal. I když se utkání odehrávalo na půlce soupeře, gól nepadl a tak se šlo do penalt, ve kterých jsme byli úspěšnější.

Penaltu proměnili: Martin Matušek, Martin Volf, Filip Leiš.

Sestava: Souhrada - Nečekal, Leiš, Sobolík, Matušek - Faltýn, Klíma, Volf, Čermák - Maurer, Prokop.
Střídali: Mašek, Volman.