Starší dorost se dostal na první místo

26.10. Starší dorostenci si na domácím hřišti poradili se soupeřem ze Strakonic, kterého porazili v poměru 2:1. Mladší dorost poté nastoupil do zápasu s početnou marodkou, ale dokázal zvítězit 3:1.

Čtyři Dvory - Strakonice 2:1

Ze základní sestavy nám po zápase v Prachaticích vypadl zraněný David Mentlík, který se tak přidal na marodku k Michalu Rachačovi. Chyběl také Honza Švec. Na začátku jsme si vytvořili tlak a měli jsme několik rohů, ze kterého mohl dát první branku zápasu Tomáš Vajo, ale hlavou branku minul. I tak jsme se už ve 13. minutě dostali do vedení, když si s obranou hostů pohrál Lukáš Weiss a zakončil přesně pod padajícího brankaře - 1:0. Stále jsme měli převahu a hlavně z rohů jsme byli nebezpeční, po jednom z dalších se prosadil přesnou střelou k tyči Zdeněk Kuna - 2:0. Poté jsme měli několik šancí na to, jak utkání definitivně rozhodnout, ale ve velkých příležitostí zklamali Vítek Slepička, Standa Humler i Vojta Vejvar. Přišel tak trest, když se hosté po jednom z brejku prosadili a poločasový výsledek byl tak 2:1.

Ve druhé půli jsme si už žádnou jasnou šanci nevytvořili a když jsme přežili i tlak Strakonic na konci utkání, zvítězili jsme 2:1 a díky tomu jsme se tak dostali na první příčku tabulky.

Sestava: Vosejpka - Pecha, Vajo, Kuna, Matušek - Volf (29' Klíma), Slepička, Kovářík - Humler (75' Zeman), Weiss, Vejvar.
Připraven: náhradní brankař Souhrada.

Góly: 13' Weiss, 22' Kuna

Čtyři Dvory - Strakonice 3:1

Mladší dorostenci se museli vypořádat s velkou marodkou. Dohromady jich bylo jen devět a na pomoc museli přijít tři starší žáci. Ani to nás však nezastavilo, když jsme po půl hodině hry vedli 3:0. Hosté dokázali ve druhém poločase jen snížit a byla tak z toho další výhra.

Sestava: Souhrada - Kefurt, Volf, Sobolík, Matušek - Čermák, Klíma, Nečekal, Dimitrov - T. Prokop, A. Prokop.
Střídali: Hora, Kasl.

Góly: Nečekal, Hora, Volf