Starší dorost padl na SKP

18.04. Starší dorostenci v důležitém zápase na SKP prohráli vysoko 0:3, když všechny góly padly během prvních minut utkání. Vyhrát se nepodařilo ani mladšímu dorostu, který podlehl svému soupeři po penaltách.

SKP ČB - Čtyři Dvory 3:0

Trochu jsme museli proměnit sestavu, protože ze hry vypadl Honza Švec, jeho místo zaujal Zdeněk Kuna, do středu zálohy se posunul Michal Rachač a na pravo tak zbylo místo pro Martina Matuška. V útoku pak místo Matěje Maurera nastoupil Standa Humler, na lavičce začal uzdravený Vojta Vejvar. Vše se však ještě jednou v utkání změnilo a to už po prvních 14 minutách, kdy soupeř trestal naše chyby a dostal se do vedení 2:0. Ve 20. minutě SKP vstřelilo z rohu ještě jeden gól a suveréně tak kráčelo za vítězstvím - 3:0. Až potom jsme začali hrát i my a začalo se hrát vyrovnaně. Naší jedinou šancí v prvním poločase však byla střela Martina Volfa z přímého kopu, nás naopak ještě nekolikrát zachránil v bráně Kuba Souhrada.

V kabině jsme si něco vyříkali a celou druhou půli se hrálo vlastně na polovině SKP, které však stále kontrolovalo výsledek. Zahrávali jsme hodně standartních situací, ale ani z jedné se nám nepodařilo udeřit. Naše největší příležitosti v celém zápase měl Vojta Vejvar, kterého vychtal brankař domácích, stejně jako Kunu, který střílel z hranice velkého vápna. I přes výrazně zlepšený výkon ve druhém poločase, se nám nepodařilo výsledek ani zkorigovat a podruhé v sezóně jsme tak prohráli.

Sestava: Souhrada - Vajo, Kuna, Mentlík, Pecha (70' Leiš) - Matušek, Rachač, Slepička, Volf (85' Zeman) - Humler (24' Vejvar), Weiss.

SKP ČB - Čtyři Dvory 1:1, 3:2 na penalty

Mladší dorostenci také nedokázali zvítězit. Dostali se sice do vedení zásluhou Tomáše Prokopa, ale ještě do poločasu bylo vyrovnáno. Měli jsme šance na to, zápas rozhodnout, ale nevyužili jsme je a na penalty pak prohráli. Bonusový bod tak bere SKP.

Sestava: Souhrada - Matušek, Volf, Kefurt - Štrunc, Sobolík, Leiš, Klíma, Čermák - Nečekal, Prokop.
Střídal: Dimitrov

Góly: Prokop