Snadná výhra se Suchdolem

01.03. Hned po příjezdu ze soustředění na nás čekal v rámci zimního turnaje v Borovanech další soupeř, který jsme porazili rozdílem sedmi gólů.

Po dnech, kdy jsme toho na soustředění v Přední Výtoni hodně naběhali, jsme odehráli utkání proti účastníkovi 1.A třídy. Únava byla znát, ale aspoň marodka se trochu vyprázdnila, a tak bylo dost hráčů na prostřídání. Jako první v zápase však zahrozil Suchdol, když brankař Kuba Souhrada při odkopu napálil pouze jednoho z útočníků, ale míč skončil naštěstí v zámezí. Pak už jsme měli po většinu zápasu šance jen my. Nejdříve to zkoušel zpoza vápna střelou Tomáš Vajo, ale s jeho pokusem si ještě brankař soupeře rady věděl. O chvíli na to však dostal míč do vápna Vítek Slepička, uvolnil se a levačkou zamířil přesně k tyči - 1:0. Působili jsme fotbalověji a i nadále jsme měli zápas pod kontrolou. Na 2:0 pak zvyšoval po krásné akci Michal Rachač, který využil náběhu Martina Matuška, jeho centru a zakončoval tak do prázdné brány. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Druhá půle byla od nás ještě gólovější, ale nejprve pálil do tyče Tomáš Prokop. Přesněji si vedl Láďa Zeman, který uklidil k tyči centr z levé strany - 3:0. Postupně pak navýšili skóre Zdeněk Kuna, Prokop, ještě jednou Slepička a na konečných 7:0 dával Filip Leiš. Skóre mohlo být na konci ještě vyšší, ale Vajo po rohu trefil hlavou puze tyč a další příležitosti zůstaly nevyužity. Jednou se také musel vyznamenat Souhrada v bráně, který vyrazil střelu zblízka. Toto vítězství nás posouvá do bojů o celkové 1. až 4. místo na turnaji. Ve finálové skupině nás čeká Loko ČB a Rudolfov. Z naší skupiny postoupila z prvního místa Slavia ČB.

Sestava: Souhrada - Kefurt, Švec, Pecha - Rachač, Vajo, Slepička, Kuna, Volf - Maurer, Prokop.
Střídali: Matušek, Leiš, Zeman, Klíma.

Góly: 2× Slepička, Rachač, Zeman, Kuna, Prokop, Leiš.