Šlágr kola vyšel lépe pro nás

16.11. Starší dorostenci si v předehrávce prvního jarního kola dokázali poradit s prvním Roudným, když vyhráli po penaltách 2:1 a zaznamenali tak cenné dvoubodové vítězství. Mladší dorost si dokráčel pro výhru 5:2.

Roudné - Čtyři Dvory 1:1, 2:4 na penalty

Do ideální sestavy nám chyběl akorát David Mentlík, který je stále zraněn, od začátku nastoupil po delší době také Michal Rachač a na stopera se vrátil Honza Švec. První minuty utkání byli domácí lepší, kopali hodně standardek okolo vápna a dostali nás tak pod tlak. Podržel nás však brankař Roman Vosejpka. Od 20. minuty jsme hru začali vyrovnávat a dostali jsme se i do vedení. Ve 30. minutě nákop Zdeňka Kuny prodloužil Rachač k Vojtovi Vejvarovi, ten ještě posunul na Lukáše Weisse a ten si nadvakrát poradil - 0:1. Neradovali jsme se však dlouho, když již čtyři minuty poté Roudné vyrovnalo díky přesné hlavičce ze standardní situace - 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Druhá půle byla ještě víc vyrovnanější a jak my, tak soupeř mohl dát rozhodující branku. Domácí stále hrozili především ze standardek, ale jejich zakončení bylo nepřesné. My odpověděli střelou Rachače, která šla jen těsně mimo. S přibývajícím časem vzplály i emoce, ale vše se to obešlo bez červené karty. Největší šance Roudného ve druhém poločase přišla po přímém kopu těsně za vápnem, když střela lízla jen břevno. Ke konci utkání se do dvou slibných šancí dostal ještě Vejvar, ale domácí brankař ho vychytal. Vyrovnané utkání, kterému nechybělo snad nic, tak skončilo nerozhodně 1:1 a v následujících penaltách jsme byli úspěšnější. Bereme tak cenné dva body a přezimujeme na druhém místě o jediný bod za Roudným.

Sestava: Vosejpka - Pecha, Švec, Vajo - Volf, Kuna, Slepička, Kovářík - Weiss, Vejvar, Rachač (85' Humler).
Připraveni: Matušek, Zeman a náhradní brankař Souhrada.

Góly: 30' Weiss

Penaltu proměnili: Vojta Vejvar, Vítek Slepička, Zdeněk Kuna a Martin Volf.

Roudné - Čtyři Dvory 2:5

Mladší dorostenci potvrdili svoje postavení v tabulce a týmu, který je obral v podzimní části o body, nasázeli pět branek. Přes zimu tak zůstávají na prvním místě s dostatečným náskokem.

Góly: 2× Štrunc, Leiš, Prokop, Volman

Sestava: Souhrada - Kefurt, Volf, Matušek - Štrunc, Sobolík, Klíma, Leiš - Nečekal, Prokop, Čermák.
Střídali: Maurer, Volman.