REPORT: Vysoká porážka od Rudolfova

23.02. Na poslední zápas ve skupině v borovanském turnaji jsme jeli hned ze soustředění, za porážku 2:6 od Ruďáku však může především náš výkon, který byl hodně mizerný.

Proti Rudolfovu jsme nastoupili s obměněnou sestavou a společně s tímto soupeřem jsme měli už zajištěný postup do skupiny o 1. až 4. místo. V utkání měl však již od prvních minut navrch soupeř, když jsme po pěti minutách díky dalekonosným střelám prohrávali 0:2. Poté jsme trochu ožili, ale pořád jsme málo běhali a ještě méně kombinovali. I tak jsme se však dočkali snížení, když Vojtu Vejvara ve vápně fauloval jeden z protihráčů a Zdeněk Kuna se z penalty nemýlil - 1:2. To však z naší strany bylo vše a po chybě v rozehrávce samostatný únik na brankaře Romana Vosejpku zakončil přesně útočník Rudolfova - 1:3. Soupeř ještě trefil v gólové šanci jenom tyč.

Do druhého poločasu jsme si tak nesli dvougólové manko a první minuty z druhé půle jsme byli lepší. Pak však udeřil opět soupeř, když zpoza vápna napřáhl jeden ze záložníků a míč zapadl přesně k tyči - 1:4. I nadále to nebylo z naší strany ono, ale po nákopu Filipa Leiše zakončoval Láďa Zeman a bylo to opět o dvě branky. Posledních dvacet minut však opět patřilo Rudolfovu, který udeřil ještě dvakrát, vyhrál tak 6:2 a skončil ve skupině A první.

Sestava: Vosejpka - Matušek, Vajo, Mentlík, Kovařík - Tomeček, Rachač, Kuna, Sedlic - Martínek, Vejvar.
Střídali: Leiš, Volf, Zeman, Štrunc, Klíma.

Góly: Kuna z pen., Zeman.