REPORT: Oba týmy si připsaly výhru

28.08. Starší dorost si po dvou remízách připsal do tabulky první výhru, když porazil Rudolfov 1:0. Mladší dorost si s chutí zastřílel, když svému soupeři nasázel deset branek.

Čtyři Dvory - Rudolfov 1:0

Výhra se nerodila vůbec lehce. Soupeř hrozil především z dlouhých nakopávaných míčů na své dva rychlé útočníky, ani jeden z nich se však nedokázal prosadit a my jsme ze spoustu šancí využili jen jednu.

První však zahrozil Rudolfov, když po pravé straně utekl obráncům jeden z útočníků, který ještě hledal před prázdnou bránou svého spoluhráče, ovšem ten na míč nedosáhnul. Naše hra nebyla přesná a hosté zahrozili ještě ze dvou střel za vápnem, s těma si však poradil Roman Vosejpka. Od zhruba 20.minuty jsme se však dostávali do šancí už jen my. Ty největší spálil Zdeněk Kuna, který orazítkoval obě tyče. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

V druhém poločase jsme už kýžený gól dokázali dát. Jmenovitě Vítek Slepička, který v 56.minutě dostal přihrávku za obránce a zamířil přesně - 1:0. Po této brance jsme se více zatáhli, ale soupeř brankaře Vosejpku pořádně neohrozil. My jsme nejvíc hrozili z brejků a měli jsme dostatek příležitostí na to dát uklidňující druhý gól. Ten už však nepřišel a když jsme se vypořádali i se závěrečným tlakem, brali jsme poprvé v sezóně všechny tři body.

Sestava: Vosejpka - Vajo, Švec, Mentlík, Nachtigal - Weiss (89' Pecha), Slepička, Kuna, Sedlic (65' Drázda) - Rachač, Tomeček (87' Vejvar).

Gól: 56' Vítek Slepička

Čtyři Dvory - Rudolfov 10:0

Mladší dorost před dnešním zápasem ještě posílili brankař Jakub Souhrada, záložník Dominik Kořínek a David Čermák.

Za mladší dorost jsme šli rychle do třígólového vedení, když branky postupně dali Denis Klíma, Dominik Kořínek a Martin Volf. Soupeř byl poté odevzdaný a skoro celý poločas se hrál jen na půlce Rudolfova. Nějaké šance zůstaly nevyužity, ale i přesto jsme ještě třikrát skórovali, když se prosadili Nikolaj Dimitrov, Vojta Vejvar a podruhé v zápase i Klíma.

V druhém poločase našel střeleckou mušku i Zdeněk Kuna, který se do listiny střelců zapsal celkem třikrát a poslední desátý gól v utkání dal Volf.

Sestava: Souhrada (60' Nováček) - Matušek, Vajo, Pecha - Dimitrov, Kořínek, Leiš, Štrunc - Klíma, Vejvar, Volf.
Střídali: Rachač, Kuna, Nečekal, Čermák.

Góly: 3× Kuna, 2× Volf, 2× Klíma, Kořínek, Vejvar, Dimitrov.