REPORT: Mladší dorost vyhrál v Prachaticích

05.03. Mladší dorostenci hráli svoje první přípravné utkání na jaro na úmělce v Prachaticích, kde proti nim nastoupili většinou mladší vrstevníci. Výsledkově a herně však přesvědčili, když vyhráli 4:0.

Z kádru mladšího dorostu vypadli pro toto utkání zranění Zdeněk Kuna a Tomáš Pecha. Už od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a dobře jsme kombinovali. Ani první gól na sebe nenechal dlouho čekat. Tomáš Kovařík z levého obránce potáhl míč do středu hřiště a svou střelou z dálky pod břevno dal první branku utkání. Do poločasu jsme stihli dát ještě dva góly, když se dvakrát z rohu od Martina Volfa prosadili Michal Rachač a Tomáš Vajo. Velkou příležitost na další úpravu skóre měl poté i Vojta Vejvar, ale před prázdnou bránou nedokázal ani pořádně vystřelit.

Druhý poločas začal stejně jako ten druhý, až na to, že jsme přestali dávat góly. Několikrát byl v šanci Vejvar, ale ani z jedné své velké příležitosti branku nedal a většinou střílel nad. Čtvrtý a poslední gól tak přišel opět z rohu, kdy Volf našel na vápně Filipa Leiše a ten technickou střelou zamířil přesně k tyči. Utkání tak skončilo výsledkem 0:4.

Sestava: Vosejpka - Kovařík, Vajo, Matušek - Štrunc, Leiš, Rachač, Volf - Dimitrov, Vejvar, Klíma.
Střídal: Čermák

Góly: Kovařík, Rachač, Vajo