První kolo nám přineslo první výhry

16.08. K prvnímu zápasu nové sezóny jsme zajížděli na půdu Rudolfova, kde nejdříve starší dorost potvrdil roli favorita, když vyhrál 4:1. Mladší dorostenci si poté zastříleli a vyhráli vysoko 15:0!

Rudolfov - Čtyři Dvory 1:4

Základní sestava se oproti loňsku moc nezměnila. Akorát v útoku nastoupil Vojta Vejvar, na levém záložníkovi Martin Volf a na levém obránci Tomáš Pecha. Od začátku utkání jsme působili fotbalovějším dojmem. Uklidnil nás první gól, který vstřelil někdy okolo páté minuty Zdeněk Kuna, po rohovém kopu Vítka Slepičky - 0:1. Poté jsme hráli moc staženě a soupeř měl sérii rohů a přímých kopů, ovšem žádná přímá střela na naši bránu neletěla. Druhou branku přidal z penalty, kterou vybojoval Vejvar opět Kuna - 0:2. Poslední třetí zásah v poločase přidal Slepička, který využil pěknou přihrávku od Michala Rachače a v tváři tvář brankařovi nezaváhal - 0:3.

Ve druhé půli začal Rudolfov více napadat a udělali jsme nějaké chyby, které však ke gólům nevedly. Naopak my měli větší šance, Lukáš Weiss nastřelil tyč a Tomáš Vajo neprostřelil brankaře domácích. Čtvrtého gólů jsme se však i tak dočkali a dal ho konečně Vejvar, kterému přihrával do poloprázdné brány Slepička - 0:4. Poslední minuty jsme odehráli více ležerně a soupeři se podařilo po přímém kopu upravit skóre na 1:4. V prvním kole jsme si tak odvezli z Rudolfova všechny tři body.

Sestava: Vosejpka - Pecha (Matušek), Švec, Mentlík, Vajo - Volf (Humler), Kuna, Slepička, Rachač (Maurer) - Weiss, Vejvar (Zeman).
Připraven náhradní brankař Souhrada.

Góly: 2× Kuna, Slepička, Vejvar.

Rudolfov - Čtyři Dvory 0:15

S novými hráči vstoupili mladší dorostenci do nové sezóny. A vstup to byl vskutku výborný, když si hned na začátek zastříleli a vyhráli vysoko 15:0. První gól přišel v 11. minutě a dal ho po rohu Dominik Sobolík, pak skóre jen narůstalo. Pěti góly se blýsknul Matěj Maurer, drahý to budou mít ale také Tomáš Prokop a Lukáš Nečekal, kteří nastříleli hattrick. Dvě branky dal také starší žák Karel Volman a v poslední minutě naposledy upravil skóre Martin Matušek.

Sestava: Souhrada - Kefurt, Leiš, Sobolík, Matušek - Nečekal, Volf, Klíma, Čermák - Maurer, Prokop.
Střídali: Volman, Mareš.

Góly: 5× Maurer, 3× Prokop, 3× Nečekal, 2× Volman, Sobolík, Matušek.