Proti Lokádě vítězně

02.05. Na El Sídlisko přijel další budějcký soupeř, tentokrát Lokomotiva. Starší dorostenci po poločase prohrávali, ale dokázali otočit nepříznivý stav na konečných 4:2. Mladší dorost si pak v klidu dokráčel pro jednoznačné vítězství 5:0 a pojistil si tak první příčku.

Čtyři Dvory - Loko ČB 4:2

Ze sestavy vypadl oproti minulému utkání zraněný Tomáš Vajo, který se tak připojil k Michalu Rachačovi. Naopak uzdravený byl už Honza Švec a během týdne se dal do pořádku i Tomáš Pecha. Úvod utkání nám zrovna dvakrát nevyšel, když jsme ještě před desátou minutou inkasovali - 0:1. Naše hra i v dalších minutách stále postrádala přesnost, bylo i málo pohybu a šancí ještě méně. Jednou nebo dvvakrát nás naopak do poločasu musel zachránit Roman Vosejpka v bráně.

Druhá půle už byla z naší strany lepší. Krátce po změně stran se prosadil po standardce od Martina Volfa hlavou David Mentlík - 1:1. Netrvalo dlouho a skóre bylo otočené úplně, když odražený míč uklidil ve vápně k tyči Vítek Slepička - 2:1. Ovšem na góly bohatou desetiminutovku uzavřel útočník hostí, který po naší chybné rozehrávce propasíroval míč za čáru - 2:2. Začínalo se tak prakticky odznova, ale pak z ničeho nic pařádně napřáhl z 25 metrů Lukáš Weiss a trefil se opravdu náramně - 3:2. Cestu za vítězstvím nám pak zkomplikovalo zbytečné vyloučení Volfa, kdy jsme museli jít do deseti a soupeř nás trochu zatlačil, ale do šancí se dostat nedokázal. Pojistku pak přidal těsně před koncem zápasu opět Mentlík, který se nejlépe zorientoval před bránou hostí - 4:2.

Sestava: Vosejpka - Matušek, Švec, Mentlík, Pecha - Leiš (86' Nečekal), Slepička, Kuna, Volf - Weiss (88' Zeman), Vejvar (85' Humler).
Připraveni: Prokop a náhradní brankař Souhrada.

Góly: 2× Mentlík, Slepička, Weiss

Čtyři Dvory - Loko ČB 5:0

Mladší dorostenci se museli obejít bez Martina Volfa, který byl při zápase staršího dorostu vyloučen. Chyběl také David Čermák. Brzy jsme šli do vedení, když se prosadil střelou za vápnem Lukáš Nečekal - 1:0. Hrál se celkem dobrý fotbal, když i hosté měli několik příležitostí, ale góly jsme dávali jen my. Ještě do poločasu se trefil Tomáš Prokop - 2:0. Ve druhé půli jsme pak přidali ještě tři branky. Došli jsme si tak pro zasloužené vítězství 5:0.

Sestava: Souhrada - Matušek, Leiš, Kefurt - Štrunc, Sobolík, Klíma, Nečekal, Dimitrov - Maurer, Prokop.
Střídali: Volman, Mareš, Havelka.

Góly: 2× Nečekal (1× z penalty), Prokop, Leiš, Volman.