Poloviční úspěch proti Č.Krumlovu

08.11. Na El Sídlisko přijel tým z horních pater tabulky a Český Krumlov byl nad síly starších dorostenců, kteří po boji padli 2:3. Mladší dorost si musel výhru vybojovat a bere hubené, ale cenné vítězství 1:0.

Čtyři Dvory - Český Krumlov 2:3

Ze sestavy opět vypadl Honza Švec a připraveni nebyli zranění David Mentlík s Michalem Rachačem. Vrátil se alespoň Tomáš Kovářík. Úvod utkání nám vyšel a po jedné ze standartek jsme šli už před desátou minutou díky přesné trefě Vítka Slepička do vedení - 1:0. To nám však nevydrželo dlouho, když hosté o pět minut déle srovnali z rohového kopu - 1:1. Hrál se vyrovnaný fotbal, ale my jsme Krumlovu nabídli po našich chybách ještě dvě branky a když ke konci poločasu neproměnil Zdeněk Kuna svou šanci, skončila půle výsledkem 1:3.

Celých druhých 45 minut jsme byli aktivnější, chtěli jsme nepříznivý výsledek otočit, nepustili jsme soupeře skoro za půlku, ale bylo z toho pouze snížení, které opět zařídil Slepička - 2:3. Ještě jednu velkou příležitost, jak srovnat jsme vlastně měli, když hlavíčku Kuny vychytal brankař hostů, kteří si tak odváží tři body a my poprvé v sezóně prohráli.

Sestava: Vosejpka - Pecha, Vajo, Matušek (46' Leiš) - Volf, Kuna, Slepička, Kovářík - Humler (46' Klíma), Vejvar, Weiss.
Připraveni: Zeman a náhradní brankař Souhrada.

Góly: 2× Slepička

Čtyři Dvory - Český Krumlov 1:0

Mladší dorostenci měli oproti minulému zápasu co napravovat a doslova vybojovali cenné vítězství nad soupeřem, který byl v horních patrech tabulky. O jediný gól utkání se postaral Nikolaj Dimitrov.

Sestava: Souhrada - Kefurt, Volf, Matušek - Nečekal, Klíma, Leiš, Štrunc - Čermák, Prokop.
Připraveni: Volman, Dimitrov.

Góly: Dimitrov