Mladší dorost přišel o první místo

30.05. Starší dorostenci si připsali další tři body, když otočili zápas s Lomnicí a vyhráli 3:2. O dost horší nálada pak panovala u mladšího dorostu, který prohrál 0:1 a dvě kola před koncem soutěže ztratil první příčku.

Čtyři Dvory - Lomnice 3:2

Do sestavy se vrátil Tomáš Vajo, jinak na marodce zůstali i nadále tři hráči ze základní sestavy. Během prvních minut utkání jsme inkasovali, brzy jsme však odpověděli Vítkem Slepičkou, který dorazil míč do sítě a stav v osmé minutě byl tak 1:1. Ještě behem úvodní dvacetiminutovky se Lomnice dostala do vedení a pak na čáře vykopával míč Vajo. Poté jsme už však začali mít ze hry více my a soupeře jsme zamáčkli na jeho polovinu. Gól jsme však i přes pár velkých šancí vstřelit nedokázali a do kabin se tak šlo s výsledkem 1:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a vyrovnání zařidil Zdeněk Kuna, který úspěšně proměnil pokutový kop po faulu na Lukáše Nečekala - 2:2. Soupeř pak mohl jít znovu do vedení, ale tentokráte zastoupil Romana Vosejpku v bráně Martin Matušek. Šanci na to jak otočit skóre měl i Lukáš Weiss, ale po individuální akci ho vychytal brankař hostí. Tři body pro nás tak zajistil až pět minut před koncem Nečekal, který si zpracoval dlouhý míč od Kuny a v tváří tvář brankaři uspěl - 3:2. Lomnice pak ještě na samém konci zahrávala dva rohové kopy, ale ubránili jsme se a bereme tak tři body.

Sestava: Vosejpka - Matušek, Vajo, Volf - Leiš, Mentlík, Slepička, Švec - Nečekal (88' Zeman), Kuna, Weiss (85' Humler).
Připraveni: Klíma, Kefurt a náhradní brankař Souhrada.

Góly: 8' Slepička, 55' Kuna z pen., 85' Nečekal

Čtyři Dvory - Lomnice 0:1

Mladší dorost nevyhrál už čtvrté utkání v řadě, když tentokrát inkasoval pár minut před koncem. Několikrát však tým musel podržet v bráně Kuba Souhrada.

Sestava: Souhrada - Matušek, Volf, Kefurt - Čermák, Sobolík, Klíma, Leiš, Štrunc - Maurer, Nečekal.
Střídali: Dimitrov, Mareš.