Mladší dorost poprvé prohrál

01.11. Starší dorostenci si v Lomnici pojistili první místo, když otočili průběh utkání a ve druhé půli vstřelili vítězný gól na 2:1. Mladší dorost si také nechal soupeře utéct, ale bodovat už nedokázal a poprvé v sezóně tak pocítil hořkost porážky.

Lomnice - Čtyři Dvory 1:2

Do utkání nebyla připravena čtveřice hráčů ze základní sestavy, sáhnout jsme tak museli do mladšího dorostu, když od začátku nastoupili Denis Klíma, Martin Matušek a Martin Volf. Úvod zápasu nám nevyšel, domácí byli lepší, v první šanci ještě vychytal brankař Roman Vosejpka, ale o chvíli na to jsme inkasovali po akci do prázdné brány - 1:0. Trochu nás ten gól nakopl a výsledkem toho byla vyrovnávací branka, kterou vstřelil Standa Humler, když přetlačil brankaře, dva obránce a ještě stačil na čtyřech zakončit - 1:1. Stále se hodně bojovalo a domácí měli před naši brankou nějaké závary, ale do poločasu jsme mohli jít s vedením my, když Zdeněk Kuna jen o kousek minul hlavou tyč.

Druhý poločas jsme opět začali ležerně, ale Lomnice už tak velké šance neměla. Zase jsme přebírali kontrolu nad zápasem a měli jsme na kopačce vedoucí gól, nejdříve Humler, pak střídající Tomáš Prokop a velkou šanci spálil Vojta Vejvar, který na malém vápně nechal vyniknout brankaře soupeře. I tak jsme se dokázali prosadit, když centr Lukáše Weisse přesně našel Vítka Slepičku a ten rozvlnil síť - 1:2. Zbývalo 20 minut do konce zápasu a pomalu přicházel tlak domácích, se kterým jsme se však dokázali vypořádat a uhájili jsme těsný náskok až do konce.

Sestava: Vosejpka - Volf, Švec, Vajo,  Matušek - Weiss, Slepička, Kuna, Klíma (Leiš) - Humler (Prokop, Zeman), Vejvar.
Připraven: náhradní brankař Souhrada.

Góly: Humler, Slepička

Lomnice - Čtyři Dvory 2:1