Mladší dorost opět prohrál

16.05. Starší dorostenci odčinili prohru v Jindřichově Hradci a proti poslednímu týmu tabulky vyhráli hokejovým výsledkem 5:4. Mladší dorost si zase o něco více zkomplikoval cestu za prvním místem, když prohrál 0:2.

Čtyři Dvory - Prachatice 5:4

Na zápas nebyli připraveni Vojta Vejvar, Michal Rachač a stále v trestu je také Martin Volf. Prožili jsme skvělý začátek utkání, když se po pěkné akce trefil do prázdné brány už ve čtvrté minutě Zdeněk Kuna - 1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, když si tentokráte srazil do brány míč obránce hostí - 2:0. Poté však přišla první komplikace, když musel střídat zraněný Tomáš Pecha, hráli jsme chvíli o deseti a náš tlak upadl. Soupeř pak snížil po rohovém kopu a my se stále nemohli dostat zpátky do hry. Výsledkem toho tak byli další dvě inkasované branky a do kabin se tak šlo za stavu 2:3.

Do druhého poločasu nenastoupil Tomáš Vajo, který si zlomil nos a ani Roman Vosejpka, ten musel naopak odjet chytat za Bavorovice. Do brány se tak postavil Kuba Souhrada a první šanci ve starším dorostu dostal i Nikolaj Dimitrov. Branky padaly i ve druhé půli, když střelu Davida Mentlíka tečoval Vítek Slepička a byl z toho gól - 3:3. Vedení na naši stranu pak strhnul po dorážce Lukáš Weiss, ale ze strany Prachatic přišlo vyrovnání na 4:4. Poslední slovo si však vzal 20 minut před koncem opět Slepička, který svou střelou vybojoval vítězství 5:4.

Sestava: Vosejpka (46' Souhrada) - Matušek, Vajo (46' Dimitrov), Pecha (10' Humler) - Švec, Mentlík, Slepička, Leiš - Nečekal, Kuna, Weiss (85' Zeman).

Góly: 2× Slepička, Kuna, Weiss, vlastní

Čtyři Dvory - Prachatice 0:2

Na mladší dorost čekal těžký úkol. Vypořádat se totiž musel s absencí několika hráčů. Tři z nich museli hrát svůj zápas za Bavorovice, Martin Volf je pak vykartovaný a Petr Štrunc nemocný. Vrátil se alespoň David Čermák a doplnit sestavu museli starší žáci. Úvod utkání byl vyrovnaný a první poločas skončil 0:0. Ve druhé půli pak docházeli rychle síly a soupeř dvakrát skóroval.

Sestava: Souhrada - Matušek, Leiš, Mareš - Čermák, Sobolík, Nečekal, Havelka, Dimitrov - Volman, Maurer.
Střídal: Adam Prokop.