Milevsko odjelo bez bodu

29.03. Po dlouhé zimní přestávce jsme na náhradním hřišti v Bavorovicích odehráli první mistrák. Starší dorostenci herně moc nepotěšili, ale Milevsko přehráli 3:1. Mladší dorost pak zdolal svého soupeře vysoko 9:0

Čtyři Dvory - Milevsko 3:1

Z optimální sestavy chyběl dlouhodobě zraněný Vojta Vejvar, jehož nahradil Matěj Maurer. Chyběl a chybět nám bude také Tomáš Kovářík, kterého k nám nepustil jeho mateřský klub SK Vacov. První minuty zápasu byly opatrné, ale měli jsme větší převahu než soupeř. V 10. minutě běžel z půlky sám na bránu Maurer, byl před vápnem faulován, soupeř dostal červenou kartu a z následného přímého kopu trefil Zdeněk Kuna zeď. O chvíli na to mohl dát první branku opět Maurer, ale nyní ho vychytal brankař hostí. Od nějaké 25. minuty jsme úplně přestali hrát fotbal, neběhali a navíc dělali velké chyby v obraně. Milevsko mělo i v 10 lidech hodně šancí a regulérně nás přehrávalo. My jsme odpověděli ranou Maurera, který trefil pouze břevno. Bylo však štěstím, že jsme neinkasovali. Ústáli jsme tento tlak a Martin Volf dával první gól utkání, když dostal přihrávku, a přes obránce levačkou mířil přesně do vzdálenějšího rohu brány - 1:0. Do kabin jsme tak šli za tohoto stavu.

Ve druhém poločase jsme se více uklidnili a pokoušeli překonat hostující obranu. Soupeř stále spoléhal na své nákopy a brejkové situace. Dlouho to bylo 1:0, ale v 60. minutě překonal Kuna po centru z pravé strany brankaře Milevska - 2:0. Soupeř nějakých osm minut na to viděl druhou červenou kartu v zápase a dohrával tak zápas o devíti. Podařilo se nám vstřelit ještě jeden gól, když Tomáš Vajo z pravé strany přesně odcentroval na hlavu Kuny a ten se opět nemýlil - 3:0. Milevsko pak korigovalo stav po naší chybě v rozehrávce a ve zbývajících minutách se už nic závratného nestalo. Konečné skóre tak bylo 3:1. Nepříjemností je zranění brankaře Romana Vosejpky.

Sestava: Vosejpka (54' Souhrada) - Vajo, Švec, Mentlík, Pecha - Rachač, Slepička, Kuna, Volf (85' Zeman) - Maurer (78' Matušek), Weiss (62' Humler).
Připraven: Klíma.

Góly: 41' Volf, 60' a 78' Kuna

Čtyři Dvory - Milevsko 9:0

Mladší dorostenci v nejsilnější sestavě přejeli Milevsko rozdílem třídy a na konci zápasu svítilo na tabuly skóre 9:0. Již ve druhé minutě se trefil do prázdné brány Petr Štrunc, který přidal ještě jeden gól a následovali ho třígólový střelec Tomáš Prokop, dvě branky vstřelil Filip Leiš a jednou se pak trefili Dominik Mareš a Lukáš Nečekal.

Sestava: Souhrada - Matušek, Volf, Kefurt - Štrunc, Sobolík, Leiš, Klíma, Nečekal - Maurer, Prokop.
Střídali: Dimitrov, Mareš.

Góly: 3× Prokop 2× Štrunc, 2× Leiš, Mareš, Nečekal