Jasná vítězství proti Vodňanům

07.09. Starší dorost pokračuje na vítězné vlně. Ve 4. kole KP si poradil s týmem z Vodňan v poměru 7:1, ale výkon hlavně v prvním poločase nebyl ideální. Mladší dorostenci poté navázali na výhru z minulého utkání a soupeři také nasázeli sedm branek.

Čtyři Dvory - Vodňany 7:1

Do sestavy se vrátil Honza Švec i Tomáš Kovářík. Na začátku zápasu jsme byli lepším týmem a po pěkné akci jsme se dostali do vedení, když Tomáš Pecha našel ve vápně Zdeňka Kunu a ten se nemýlil - 1:0. Po dvaceti minutách to bylo už 2:0, když byl ve vápně důrazný Vojta Vejvar. Poté jsme však hodně chybovali, vůbec neběhali a nechali tak soupeře hrát. Ten ještě do poločasu snížil, když jsme dostali gól po autovém vhazování - 2:1.

V kabině jsme si měli co říct a druhý poločas byl od nás lepší. Okolo 50. minuty jsme dokázali dát tři branky a rozhodli jsme tak vlastně o vítězství. Do konce utkání jsme přidali ještě dva góly a zápas tak vyhráli 7:1.

Sestava: Vosejpka - Pecha, Švec, Mentlík, Vajo (Humler) - Kovářík, Kuna, Slepička, Rachač (Zeman) - Weiss, Vejvar (Matušek).
Připraven náhradní brankař Souhrada.

Góly: 3× Vejvar, 3× Kuna, Weiss

Čtyři Dvory - Vodňany 7:0

I mladší dorostenci splnili úlohu favorita, když vedli už od třetí minuty, kdy se prosadil Lukáš Nečekal. Do poločasu to nakonec bylo 3:0. I ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem a dokázali přidat ještě góly. Konečné skóre tak bylo opět vysoké.

Sestava: Souhrada - Štrunc, Leiš, Sobolík, Matušek - Dimitrov, Volf, Nečekal, Čermák - Maurer, Volman.
Střídali: Kefurt, Prokop, Klíma, Mareš.

Góly: 2× Matušek, 2× Prokop, Nečekal, Štrunc, Volf.