Další domácí výhry

11.10. Starší dorost odičinil ztrátu v minulém zápase a na domácím hřišti si poradil s Jindřichovým Hradcem v poměru 3:1. Mladší dorostenci pokračují ve vynikajících výkonech, když vyhráli 5:2.

Čtyři Dvory - Jindřichův Hradec 3:1

Ze sestavy vypadli z různých důvodů tři hráči. Připraven totiž nebyl Honza Švec, Michal Rachač a ani Vítek Slepička. Ovšem i bez nich jsme šli v 6. minutě do vedení, když byl ve vápně faulovaný Vojta Vejvar a penaltu s přehledem proměnil Zdeněk Kuna - 1:0. Vedení nám však dlouho nevydrželo, po špatné domluvě Martina Matuška s Tomášem Vajem, šel útočník sám na brankaře Romana Vosejpku a nemýlil se - 1:1. Ještě v 15. minutě jsme si vedení vzali zpět. David Mentlík našel na hranici vápna svou zpětnou přihrávkou Martina Volfa a ten se pěkně trefil - 2:1. Do konce poločasu jsme ještě měli nějaké závary před brankou, ale gól jsme už nedali.

Druhá půle začala pro nás nejlépe jak mohla. Lukáš Weiss našel svým pasem Volfa a ten se opět pěkně trefil - 3:1. Od té doby jsme se zatáhli na vlastní půlku a čekali, co soupeř vymyslí. Jindřichův Hradec měl tlak a hodně standartek, ale naši bránu nijak výrazně už neohrozil, a tak jsme si došli pro ubojovanou výhru.

Sestava: Vosejpka - Pecha, Vajo, Matušek - Volf (78' Zeman), Mentlík, Kuna, Kovářík - Weiss, Vejvar (86' Maurer), Humler (53' Prokop).
Připraven: náhradní brankař Souhrada.

Góly: 6' Kuna z pen., 15' a 53' Volf

Čtyři Dvory - Jindřichův Hradec 5:2

Mladší dorostenci pokračují ve vynikajících výkonech, když si poradili s přehledem i s Jindřichovým Hradcem. Po vlažné první půli, která skončila 2:2, se dokázali ve druhém poločase zvednout a dát tři góly. Na prvním místě tabulky si tak už vytvořili slušný náskok.

Sestava: Souhrada - Kefurt, Leiš, Sobolík, Matušek - Nečekal, Volf, Klíma, Štrunc - Maurer, Prokop.
Střídali: Čermák, Dimitrov.

Góly: 2× Prokop, 2× Nečekal, Maurer