Další body proti Břilicím

12.04. Poprvé na jaře jsme hráli na vlastním hřišti a našim soupeřem byly Břilice. Starší dorostenci rozhodli o výhře až ve druhém poločase. Mladší dorost pak celkem v klidu uhájil svůj náskok.

Čtyři Dvory - Břilice 5:3

Jediná změna v sestavě oproti minulém utkání byla ta, že zraněného brankaře Romana Vosejpku nahradil Kuba Souhrada. V prvních minutách byl k vidění opatrný fotbal, ale i z toho jsme dokázali vytěžit vedoucí gól, když v 15. minutě proměnil penaltu Zdeněk Kuna - 1:0. Nechali jsme pak však více a více nechat hrát soupeře a ani ne o patnách minut jsme už prohrávali, když naše chyby v rozehrávce bezchybně trestal - 1:2. Čtvrt hodiny před koncem jsme byli aktivnější a opět jsme strhli vedení na svou stranu, když soupeřovy chyby v rozehrváce trestal Lukáš Weiss a Matěj Maurer - 3:2. Běžela 38. minuta a chtěli jsme tento výsledek dohrát už do konce poločasu, ale ve 45. minutě se prosadili po centru z leva opět hosté a vyrovnali - 3:3.

Ve druhé půli jsme si už šli za vítězstvím, když jsme přežili jednu brejkovou situaci, kterou jsme včas zažehnali a poté udeřil Vítek Slepička, ten na malém vápně mířil přesně - 4:3. Stále se hrálo spíše na půlce Břilic a dvougólové vedení zajistil v 78. minutě David Mentlík, který se prosadil hlavou z rohu - 5:3. V závěrečných minutách měl soupeř ještě jeden závar před naši bránou, ale dokráčeli jsme si k vítězství.

Sestava: Souhrada - Vajo, Švec, Mentlík, Pecha - Rachač, Slepička, Kuna, Volf (46' Matušek) - Maurer (75' Humler), Weiss (82' Zeman).
Připraven: Klíma

Góly: 15' Kuna z pen., 32' Weiss, 38' Maurer, 56' Slepička, 78' Mentlík

Čtyři Dvory - Břilice 4:2

První poločas byl u mladších dorostenců vyrovnaný, ale i tak jsme šli do kabin s vedením 2:1, když se prosadil Lukáš Nečekal a Tomáš Prokop. Po půli pak navýšil vedení Filip Leiš a svou druhou branku v utkání dal Prokop. Hosté pak ještě snížili a my jsme nevyužili několik závarů před bránou soupeře.

Sestava: Souhrada - Matušek, Volf, Sobolík, Kefurt - Nečekal, Leiš, Klíma, Štrunc - Maurer, Prokop.
Střídali: Čermák, Dimitrov

Góly: 2× Prokop, Nečekal, Leiš