Bodové zisky proti SKP

22.09. Na El Sídlisko přijelo SKP a proti sobě se tak utkaly týmy, které patří ke špičce Krajského přeboru. Starší dorostenci uhráli remízu 0:0 a na následné pokutové kopy prohráli. Mladší dorost byl ještě úspěšnější, když vyhrál 2:0.

Čtyři Dvory - SKP ČB 0:0, 1:3np

Na utkání nebyl připraven Tomáš Kovářík, jehož nahradil Martin Volf. SKP nám hned od úvodních minutách začalo ukazovat, že to bude nejspíš nejtěžší tým, na koho můžeme v KP dorostu narazit. I tak jsme mu byli vyrovnaným soupeřem a poločas skončil bezbrankovou remízou, když žádná větší šance nebyla na jedné či druhé straně. Více ze hry však měli hosté.

Vyrovnaný byl i úvod druhé půle. SKP stále drželo míč více na kopačkách, ale náš celý tým bránil velmi dobře, i tak se hosté dostali k dvěma nebezpečným střelám, které však mířily vedle. Pak jsme zahrozili i my, když se odražený míč dostal na velkém vápně k nohám Lukáše Weisse, který měl velkou příležitost dát gól, ale bránu svou slabší nohou netrefil. Přišly tak dvě stoprocentní šance SKP, když nejprve nepochopitelně netrefil úplně prázdnou bránu jeden z útočících hráčů a pak další protihráč přestřelil bránu z malého vápna. Další minuty utkání jsme už přečkali, vybojovali jsme tak remízu 0:0 a šlo se do penalt, ve kterých byl mnohem úspěšnější soupeř, který tak bere plusový bod.

Sestava: Vosejpka - Pecha, Švec, Mentlík, Vajo - Volf (Zeman), Slepička, Kuna, Rachač - Vejvar (Prokop), Weiss (Maurer).
Připraveni: Leiš a náhradní brankař Souhrada.

Penaltu proměnil Tomáš Pecha, neproměnili Vít Slepička, Zdeněk Kuna a Michal Rachač.

Čtyři Dvory - SKP ČB 2:0

Mladší dorostenci nastoupili v ne úplně nejsilnější sestavě, ale i tak si se svým soupeřem dokázali po velmi dobrém výkonu poradit. Úvodní minuty patřily nám, když jsme byli více na míči a více se snažili o kombinaci. Zaslouženě jsme se dostali i do vedení, když si Denis Klíma došel ve vápně pro faul, kopala se tak penalta, kterou s přehledem proměnil Martin Volf - 1:0. Pak se nadechlo i SKP, ale naše obrana byla pozorná a soupeře tak do ničeho vážného nepustila.

Druhá půle byla dlouho vyrovnaná a SKP se snažilo o vyrovnání. Byli z toho však jen dvě střely, které v klidu pochytal Kuba Souhrada. Nebezpečné pokusy jsme měli i my, ale žádný z nich netrefil bránu. Až pět minut před koncem se z úhlu trefil Matěj Maurer a pečetil tak naše vítězství - 2:0. Ve zbývajících minutách se už nic závratného nestalo a mladší dorostenci si tak došli pro cenné tři body a zůstávají tak první.

Sestava: Souhrada - Nečekal, Leiš, Sobolík, Štrunc - Dimitrov, Klíma, Volf, Čermák - Maurer, Prokop.
Střídali: Mareš, Volman.

Góly: Volf z pen, Maurer